Сторінки

postheadericon Фестиваль талантів «Повір у себе»

20 квітня 2023 року в комунальному закладі «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради відбувся традиційний щорічний Фестиваль талантів «Повір у себе». Основною метою Фестивалю є розвиток творчих здібностей та самостійного мислення учнів; виховування інтересу й особистісно-ціннісного ставлення до мистецтва. Діти мали змогу розкрити свої здібності й таланти в різних напрямках: вокал, оригінальний жанр, читання віршів, гра на музичному інструменті . Виступи щедро винагороджувались оплесками присутніх.

Також в рамках Фестивалю була представлена виставка творчих робіт учнів «Ми- українці! Ми -єдині ! Ми- непереможні!»: вишивки бісером, різнопланові декоративні вироби, які надають можливість розкрити талановитість і неповторність кожної дитячої душі. 

Ми впевнені, що шкільні успіхи – це тільки перша сходинка в житті дітей, тож бажаємо нашим зіркам, щоб усі життєві виклики долалися легко, з гарним настроєм, впевненістю в собі і радістю в серці. І нехай щороку поповнюється наш заклад новими талановитими зірочками.