Сторінки

postheadericon «Увага, діти на дорозі!»

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
Тому традиційно в Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху «Увага, діти на дорозі!» метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
В рамках тижня класними вихователями були проведені тематичні бесіди на тему «Безпека руху – запорука життя і здоров’я», «Азбука доріг. Школа Світлофора», з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів, та вікторина «Знай і вивчай правила дорожнього руху».
Також 05.09.23 відбулася зустріч учнів з представниками патрульної поліції. В цікавій ігровій формі на подвір’ї учні 1-4 класів повторили вже відомі правила дорожнього руху і визначили порушення як з боку пішохода, так і з боку водія. А для учнів 5-12 класів була проведена лекція з презентацією та цікавими відеоматеріалами. Учні уважно слухали та задавали багато цікавих питань.
Ми впевнені, що учні усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!