Сторінки

postheadericon Триває косметичний ремонт у майбутньому інклюзивному класі безпеки

Триває косметичний ремонт у майбутньому інклюзивному класі безпеки в Центрі для незрячих дітей та дітей із порушеннями зору.

Матеріали для облаштування стін та підлоги придбала громадська організація «Агенція міських ініціатив», а адміністрація навчального закладу організувала проведення ремонтних робіт.

Колись ця аудиторія була спальною кімнатою, відтак там взагалі не було розеток. Нині тривають роботи з проведення електропроводки для забезпечення роботи техніки у класі безпеки.

«Цей ремонт — приклад чудової співпраці громадської організації та керівництва навчально-реабілітаційного центру, — каже виконавча директорка ГО «Агенція міських ініціатив» Тетяна Романова. — Поки тут літає пил і кипить робота, але зовсім скоро буде свіженький ремонт, ми почнемо облаштування класу безпеки та нарешті побачимо радість у дітей».

Два тренінги з надання домедичної допомоги команда «Агенції міських ініціатив» провела в межах низки безпекових заходів, які були заплановані для персоналу Центру для незрячих дітей та дітей із порушеннями зору.

Ініціативу «Створення безпечного простору Центру для незрячих дітей та дітей із порушеннями зору» впроваджує громадська організація «Агенція міських ініціатив» за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Фото Анастасія Моцак / «Агенція міських ініціатив»