Сторінки

postheadericon Тиждень фізичної культури і спорту

З метою пропагування здорового способу життя, ставлення до власного здоров’я як до найвищої цінності, в Чернігвському навчально-реабілітаційному центрі пройшов тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений Дню фізичної культури і спорту України.
Під час проведення тижня робота вчителя фізичної культури та вихователів була спрямована на виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, поглиблення базових знань з питань культури здорового способу життя і спорту, залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання сміливості, наполегливості, витримки.
Протягом тижня вихователями були проведені виховні години за темою: «Фізкультура в нашому житті». Заряд позитивного настрою, здоров’я, бадьорості отримали учні 1-12 класів від естафети «Веселі старти» яку підготував та провів вчитель фізичної культури Шах Іван Сергійович. Також учні із завзяттям та задоволенням відвідували заняття з лікувальної фізкультури та ритміки, які мають користь не тільки для здоров’я, а ще й гарно піднімають настрій