Сторінки

postheadericon Створення безпечного простору Центру для незрячих дітей та дітей із порушеннями зору

Інтерактивний захід із поліцейськими відбувся у Центрі для незрячих дітей та дітей із порушеннями зору у Чернігові.

Організувала захід команда громадської організації «Агенція міських ініціатив».
Співробітники/ці відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Чернігівській області Аліна Чемерис, Євгенія Євстратенко та Іван Котушко розказали школярам/кам важливу інформацію.

Насамперед вони повідомили про важливу роль патрульної поліції та які функції вона має.

Хлопці та дівчата почули у яких випадках потрібно звертатися до патрульної поліції.
Правоохоронці нагадали дітям правила дорожнього руху та що означають жести регулювальника на дорозі. Одна з дівчат взяла на себе роль регулювальника. Решта дітей тупотіли ногами у момент, коли вони мають право переходити дорогу.
Школярі/ки Центру отримали змогу потримати в руках поліцейський шолом та бронежилет.

Правоохоронці також моделювали для школярів/ок різні небезпечні ситуації. Зокрема, розказали про незнайомців/мок, які можуть кудись запросити дітей та як діяти у таких випадках.

У кінці заходу інспектори/ки подарували учасникам та учасницям заходу світловідбиваючі стрічки (флікери), а команда «Агенції міських ініціатив» – пригостила смаколиками.

Ініціативу «Створення безпечного простору Центру для незрячих дітей та дітей із порушеннями зору» впроваджує громадська організація «Агенція міських ініціатив» за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Фото Юлія Ковтун / ГО «Агенція міських ініціатив»