Сторінки

postheadericon «Сад української мрії: від паростків надії до щедрих плодів»

Комунальний заклад «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради долучився до заходу по створенню «Садів випускників для перемоги» у рамках акції «Сад української мрії: від паростків надії до щедрих плодів» ГО «Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи» за фінансової підтримки у наданні посадкового матеріалу від інтернет – магазину СонцеСад.

15 травня випускники на чолі зі своїми педагогами-наставниками висадили саджанці яблунь, абрикосів, персиків та горіх в саду на території центру. Посадковий матеріал передано безкоштовно, без будь-якої грошової, матеріальної або інших видів компенсацій.

Випускники центру впевнені, що деревця обов’язково приживуться, адже посаджено їх з любов’ю. Бо ж як приємно знати, що ці дерева посадив ти! Пройде небагато часу, підростуть посаджені деревця. Вони не лише прикрашатимуть територію, але й викликатимуть вдячність у серцях учнів наступних поколінь.

Щиро дякуємо, пану Остапу Михацю, головному редактору журналу СонцеСад, та співорганізатору акції на території Чернігівської області Світлані Потоцькій ГО «Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи»; доценту кафедри біології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка за саджанці, та за позитивні емоції наших вихованців!

#Разом з Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка