Сторінки

postheadericon Річниця бою під Крутами

Славний цвіт наш молоденький
Бився до загину
Щоб відстояти свободу,
неньку Україну.

     29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років з того часу, а тема боротьби за свою незалежність і досі гостра й актуальна для нас. 
     Не дають можливості забути про відчайдушний подвиг молодих українців під Крутами і учні комунального закладу “Чернігівський навчально-реабілітаційний центр” Чернігівської обласної ради.  27 січня 2023 року вчитель історії разом з нашими шефами- військовими, під час тематичної лінійки до Дня пам’яті бою під Крутами «На Аскольдовiй могилi поховали їх…», провели невеличкий історичний екскурс у далекий січень 1918 року, коли й відбулися ці страшні, криваві й болючі для українців події……
      Мета заходу ознайомити учнів із подіями, які сталися у січні 1918 року на станції Крути, виховувати інтерес і повагу до історичного минулого своєї країни, сформувати уявлення про обов’язок, мужність, героїзм. 
      У бібліотеці навчального закладу учні переглянули виставку літератури, яка присвячена визвольним подіям та героям битви під Крутами « 29 січня – день пам’яті Крут».

      Класні керівники, класоводи та вихователі різних вікових груп провели виховні заходи, а саме: виховні години «Бій під Крутами – подвиг в ім’я України» , бесіда «Бій під Крутами. Як це було» – для 1-4 класів; години пам’яті « Із забуття – в безсмертя», години спілкування  «Подвиги Героїв Крут: погляд із сьогодення» – для 5-12 класів. Учні  вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.