Сторінки

postheadericon Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії

Щорічно 4 червня відзначають Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії. Його запровадила Генеральна Асамблея ООН. Щодня Російська Федерація вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Сьогодні наша країна робить все можливе для того, щоб зберегти дітей та захистити їх права, попри агресію Росії.

Тож, з нагоди відзначення Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, в Комунальному закладі «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради відбулася акція «Голоси дітей» під час якої учні прив’язували на дерева дзвіночки, які символізують голоси вбитих маленьких українців. Всі вони — маленькі герої з позбавленими мріями, посмішками та майбутнім. Висловлюємо щирі співчуття сім’ям, які втратили своїх дітей.

Сьогодні ми не лише вшановуємо пам’ять дітей, що стали жертвами  війни з агресором. Сьогодні ми обіцяємо ніколи не забувати про них, пам’ятати їх усміхненими, щасливими і безтурботними. Адже саме такими і повинні бути діти.