Сторінки

postheadericon Захід пам’яті Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають…Просто йдуть..»

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

“Герої не вмирають” – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. 

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, 20 лютого в Комунальному закладі «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради відбувся захід пам’яті Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають…Просто йдуть..». Учні ознайомились з перебігом Революції Гідності, згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Полеглих за світле майбутнє України, присутні вшанували хвилиною мовчання та долучилися до акції ”Білий Журавлик”  Крім того, була організована виставка дитячих малюнків «А їх забрали небеса…»

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі! Слава Україні! Героям Слава!