Сторінки

postheadericon Допомогти героям-бійцям, які захищають нашу Україну!!!

Ми живемо у нелегкі часи, коли триває боротьба за нашу свободу. Не можна стояти осторонь подій, які відбуваються навколо нас, і свою громадянську позицію не потрібно боятися демонструвати.

Допомогти героям-бійцям, які захищають нашу Україну, боряться за наше майбутнє – це обов’язок кожного з нас. Адже українські захисники – це наша гордість, взірець мужності, свідомості й самопожертви, непорушна сила між страхіттями війни й життям мирних людей!

Ми намагаємось виховувати справжніх українців, і кожен здобувач освіти розуміє, що зараз такий складний час, і невеличкі донати можуть допомагати нашим збройним силам.

Наша СИЛА – у нашому ЄДНАННІ!

19 грудня 2023 року в комунальному закладі «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради відбувся Благодійний різдвяний ярмарок на підтримку Збройних Сил України.

На благодійному ярмарку продавалися різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби, усе, що принесли наші шановні батьки, учні та педагоги. Серед запропонованого асортименту були з любов’ю приготовлені випічка та солодощі: тістечка, кекси, торти, трубочки та інші ласощі. На ярмарку можна було придбати страви, напої, сувеніри, прикраси. Під час проведення ярмарку  зібрано 11 300 гривень. Усі зібрані кошти були передані представниці ГО БФ «Північний янгол» пані Наталії Орловій.  Відвідавши ярмарок, кожен отримав незабутні емоції, а головне – підтримав наших захисників.

Дякуємо всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил!

Об’єднуймо зусилля заради Перемоги!

Разом ми – сила!

Разом ми – непереможні!

Слава Україні! Героям Слава!