Сторінки

postheadericon День Святого Миколая

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 6 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.

Святий Миколай бачить усі дитячі справи — добрі та не дуже. За гарні вчинки він винагороджує. Проте не карає за погані, а пробачає, якщо дитина щиро шкодує про них. Тож допомога іншим і старанність обов’язково повернуться до нас чимось приємним.

Цікава, весела та повчальна вистава «Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай» відбулася 6 грудня в Комунальному закладі «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр». Учні центру неперевершено вжилися в ролі: розповідали вірші, співали пісні та донесли до всіх глядачів в залі як важливо бути чемними, добрими та залишатися справжніми людьми, бо навіть добрі справи допомогли прогнати чортів та повернути дитячі подарунки. По закінченню заходу діти отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

Також окрім свята Миколая 6 грудня відзначався День Збройних Сил України, тож учні взяли участь в акції «Солодкі подарунки для ЗСУ». Учні робили чобітки, рукавички, маленькі хатинки, ялиночки та прив’язували до них  стрічками солодощі. По закінченню акції учні поклали солодощі у велику подарункову коробку Святому Миколаю, а він у свою чергу вручив солодкі подарунки нашим військовим шефам які завітали до центру на новорічну виставу.  Військові шефи також передали для учнів центру солодкі подарунки тож на святі всі діти були щасливі та задоволені. Вітаємо зі святом сильних та непохитних! День Збройних Сил – це не лише день армії, а й день героїв, які стоять на захисті кожного українця. Дякуюємо вам за сміливість, рішучість та любов до рідної землі! Слава вам та вашій службі! Слава Україні!