Сторінки

postheadericon День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

З нагоди цього свята в Комунальному закладі «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» 20-21 листопада було проведено низку заходів, серед них – колективна творча справа «Ми вільні творити майбутнє» під час якої учні створювали блакитні серця з жовтими долоньками в середині як знак того, що Україна назавжди в нашому серці. Також відбувся виховний захід «В єдності і сила народу» де згадали події Євромайдану і вшанували подвиги учасників Революції Гідності та увічнили героїв Небесної Сотні.  А в кінці заходу відбувся флешмоб «Б’ється вільно українське серце» під час якого учні відповідали на запитання «Який гідний вчинок ти можеш зробити для своєї країни?».

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України. Слава Україні! Героям слава!