Сторінки

postheadericon День Вчителя

Початок жовтня дарує нам одне з найулюбленіших професійних свят України – День Вчителя. Це свято мудрості, енергії та наснаги, свято людей, від яких залежить майбутнє цілої нації.
Святкування Дня Вчителя в комунальному закладі “Чернігівський навчально-реабілітаційний центр” Чернігівської обласної ради відбулося 27 вересня. З самого ранку наші вчителі почали приймати вітання від своїх учнів, які зустрічали їх біля головного входу з кульками та аплодисментами. Всі педагоги отримали великий заряд позитивного настрою на цілий день.
Окрасою Дня Вчителя став святковий концерт від учнів. Актова зала нашого центру наповнилася танцями, піснями та просто найщирішими привітаннями для представників найважливішої професії, для людей, що вибрали для себе шлях наставників. Учні навчально-реабілітаційного центру від щирого серця вітали педагогічний колектив з професійним святом! Вчитель, вихователь — горде звання, яке несуть тільки найзаслуженіші та найбільш гідні! Тож нехай же вчительські нелегкі будні приносять тільки радість і будуть плідними. Нехай учні та вихованці будуть старанними — такими, якими можна пишатися. А в родині хай запанують щастя і затишок.
Здоров’я, любові, достатку і всіх життєвих благ!