Сторінки

postheadericon Інформація про заклад

Сесією Чернігівської обласної ради (рішення від 28 березня 2014 року) Чернігівську спеціальну загально-освітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів Чернігівської обласної ради реорганізовано у Комунальний заклад «Чернігівський навчально – реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради.

    Метою діяльності нашого закладу є реалізація права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку, їх інтеграція в суспільство шляхом здійснення комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення здоров’я, здобуття освіти відповідного рівня, розвиток та корекцію порушень.

    В Центрі навчаються, виховуються та отримують корекційно-розвиткові послуги і лікування більше 100 дітей з різними порушеннями органу зору (в тому числі з тотальною сліпотою, сліпо-глухі та діти інших нозологій).

    На базі Чернігівського навчально-реабілітаційного центру функціонує консультативний пункт «Світло Надії», що дає можливість надавати консультативну та практичну допомогу батькам у розвитку та вихованні дітей з порушенням зору, здійснювати психодіагностичне обстеження дітей раннього віку, організовувати пошук шляхів ефективної взаємодії між спеціалістами різних галузей.

Гімн НРЦ

Cл. Т. Зуб

                                    Муз. П. Зуба

 

Під сонцем у рідному краї,

Як матінка, школа стрічає.

Усміхнена і гомінка,

У серці єдина така.

 

     Стежину до нашої школи

     Усі не забудем ніколи.

     Тут пісня, і дружба, і сміх,

     Шкільний незабутній поріг.

 

Відлунює слово у класі

Про світ України й Тараса,

Єдина у серці така

Усміхнена і гомінка.

 

     Шумлять біля школи тополі,

     Як вісники нашої долі.

     Вся школа, мов книга життя

     Веде нас, веде в майбуття