Сторінки

postheadericon Фотогалерея роботи психолога

26.10.2022 практичним психологом НРЦ Горелько О. М. був проведений тренінг для класних керівників “Бути в ресурсі”. Вчилися з педагогами знаходити власні ресурси, щоб почуватися здоровими, відчувати радість буття, бути впевненими в своїх силах

 

8 липня практичним психологом НРЦ прийнято участь у майстер-класі “Мотиватори як інструмент роботи психолога та інноваційний метод педагога”, який було проведено на базі ЧОІППО імені К. Д. Ушинського.

Під час заходу акцентована увага на актуальності психологічної допомоги  учасникам освітнього процесу в умовах воєнних дій; на ролі мотивації як стимулу змінити ситуацію, вирішити проблему, досягти поставлених цілей, змінитися.

Від 13 до 17 червня практичний психолог НРЦ прийняла участь у курсах підвищення кваліфікації на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського з провадження профілактичної програми “Особиста гідність. Безпека життя.Громадянська позиція”. 

У час переходу базової освіти на засади НУШ актуальність Програми здобула особливого значення і це пов’язано з методологією зазначеної програми та оновлення підходів до виховної роботи в НУШ. Вони обидві покликані сформувати сучасну особистість, яка розділяє загальнолюдські цінності та володіє навичками “Soft skills”.

Участь у тренінгу 24.06.2022 та 25.06.2022 для представників шкіл Чернігівської області “Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка” (Mental health and psyhosocial support (MHPSS) 

Розбудова спроможності представників шкіл для надання емоційнойної та психологічної підтримки дітям та сім’ям, які потрапили у біду. Отримані нові знання, враження, знайомства.

Участь у тренінгу за програмою “Діти і війна” 15.06.2022-16.06.2022 в межах проєкту “Поруч”, за підтримки ЮНІСЕФ. Мета проєкту – допомога людям, які травмовані війною (і діти, і дорослі).