Сторінки

postheadericon Свято Осені

 

У народі кажуть: «Чарівна природа милує нас у будь-яку пору року». Кожна пора по-своєму красива й неповторна. Але, мабуть, немає жодної людини, яка була би байдужою до прекрасної, чарівної пори року — осені.

Осінь. Осінь… Скільки поезії в цьому золотаво-сонячному слові та скільки радості й тихого смутку! Її часто звуть чудовою, замріяною, золотою, загадковою, незбагненною. Щоразу неповторна вона у своїй красі й витівках. А яка ж непостійна! То ніжна й лагідна, то похмура й непривітна, то весела й життєрадісна, то мрійлива й плаксива. Може, саме через це ніколи не обминають її увагою поети, композитори й художники.

Яка ця осінь ніжна-ніжна,

Спокійна, тиха,  мовчазна,

Немов  мелодія утішна,

Лиш добротою обійма.

Щороку свято осені  приносить радість усім учням комунального закладу «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради. До цьогорічного Свята осені «Осінь – щедра чарівниця» були залучені всі учні центру. Наймолодшим допомагали творити поробки і диво-композиції з природного матеріалу  батьки та вихователі, а у старшоклас-ників вистачало сил, натхнення і фантазії, щоб самим виготовити неповторні експонати осінньої виставки. В цьому навчальному році виставка була присвячена творчості видатного письменника і педагога В.О.Сухомлинського. Переможців  у виставці не визначали, оскільки всі роботи були по-своєму гарні і неповторні.

Свято передбачало не один лише перегляд композицій. Цікаво і весело пройшов захід, під час якого змагались учні центру і «нечиста» сила в складі Кікімори, Лісовика, розбійників і піратів. В нелегкій боротьбі перемогла команда школярів.

Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.