Сторінки

postheadericon Останній дзвінок

 

   24 травня 2019 року для учнів та педагогів комунального закладу «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради пролунав Останній дзвінок, який традиційно закінчив 2018-2019 навчальний рік. Ще одна сторінка шкільного життя  прочитана учнями та вчителями.

    На урочистій лінійці з нагоди завершення освітнього процесу були підведені підсумки навчального року.Щирі побажання безхмарного майбутнього випускникам висловили директор Житняк Олена та гості: офіцер відділу цивільно-військового  співробітництва оперативного командування «Північ»Пененко Тарас (в подарунок він приніссерію книжок «Знамениті українці» для бібліотеки закладу), представники ДК «УкрСіверБуд» в особі заступника генерального директора Куліша Юрія матеріально заохотили школярів, які проявили себестаранними у навчанні учнями. Похвальними листами нагороджені відмінники навчання, дипломи та подарунки отримали учні-учасники предметних конкурсів.

     Але за звичаєм, героями дня стали учні 12 класу, для яких шкільний дзвінок пролунав востаннє. Теплі слова, душевні пісні та незмінний шкільний вальс зробили святкову атмосферу, яка з мріями про щасливе майбутнє і легким щемом у серці за дитинством червоною ниткою пролягла через усе свято.

    Наприкінці урочистостей, присвячених святу Останнього дзвоника, всіх учнів центру чекав сюрприз: святковий квест “Відшукай дзвоник!”.

    Нам залишається побажати учням гарних канікул, сповнених новими враженнями та емоціями, а випускникам – успіху у складанні ЗНО, легкої вступної кампанії та світлого майбутнього.