Сторінки

postheadericon День пам’яті героїв Небесної Сотні

 

      Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ, він перетворює звичайну людину в безстрашну машину, яка не відчуває страху і болю, ідучи впевнено і безстрашно до своєї мети.  І тоді мета патріота стає метою усього народу. Патріот живе у єдності зі своїм народом, адже життя народу стає його власним життям.

       З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України в комунальному закладі «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради був проведений вечір-реквієм  «Герої не вмирають», під час якого учні мали змогу більш детально дізнатися про початок Революції та її героїв, було показано відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення. Насамкінець усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання і прикріпили ангелів скорботи.

      Ми не маємо права забути, що  Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною та щоб подібне більше ніколи не повторилось.