Сторінки

postheadericon День захисника України

 

       14 жовтня наша Батьківщина відзначає – це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України.

До Дня Козацтва та Дня захисника України в комунальному закладі  «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради пройшов ряд заходів.

В шкільній бібліотеці була організована книжкова виставка «В серцях несемо вдячності немало всім тим, хто землю боронить». Протягом тижня по класам були проведені виховні години і уроки мужності.

11 жовтня відбулись спортивні змагання «Козацькі забави», в яких взяли участь учні 1-4 класів. Команди мали назву «Козачата» і «Орли». Весело та завзято змагалися наші маленькі школярі.

Також пройшли  командні змагання «Козацький гарт» для учнів 5-12 класів. Команди «Козаки» і «Беркути» продемонстрували силу, спритність і витривалість. З рахунком 2:0 перемогла команда «Козаки».

Після змагань учні і педагоги закладу скуштували справжній козацький куліш, який зварили у великому казані на вогнищі.

       Вітаємо всіх з Днем захисника України. Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть Вашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні!