Сторінки

postheadericon День вишиванки

Одягнімо, друже, вишиванки —

Наш чарівний український стрій.

Не для когось, не для забаганки,

А для себе, вірний друже мій.

Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ —

Молодих, відважних, дужих,

У єднанні на сто тисяч літ.

 

Не перший рік у нашому навчальному закладі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції “Одягни вишиванку”. Цей день має глибокий духовний зміст, відображає усю багатогранність і творчість українського народу. Адже саме в орнаментах української вишиванки можна передати те, чого не завжди скажеш словами. Зі споконвіку українці відображали орнаментами вишиванок найважливіші цінності в житті українця – любов, життя, силу, здоров’я і невичерпну свободу.

Комунальний заклад «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради активно прийняв участь у святкуванні Дня вишиванки. На наше свято завітали гості з Деснянського басейного управління водних ресурсів. Начальник  управління водних ресурсів                Н.М. Грудницька вручила учням закладу вишиванки. Позитивні враження залишилися у всіх учасників свята. В цей день було проведено виховні години, бесіди з національно-патріотичного виховання, квест «Прикрась вишиванку», а на завершення – дружня, родинна світлина на згадку.

Проведення такого свята продемонструвало, що школярі разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Вітаємо усіх зі святом! Слава Україні!