Сторінки

postheadericon ЗНО

 ПРОБНЕ ЗНО 2019

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до закладів вищої освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться коштом фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

    Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 року № 1277 «Положення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти»

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 12.10.2018 № 154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році»

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ:

08 СІЧНЯ – 31 СІЧНЯ 2019 РОКУ

У 2019 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики,  хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом — результати тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

16–18 березня (українська мова і література);

23–25 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

ЗНО   2019

Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня

Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з переліку:

  • української мови і літератури                               

  • історії України

  • математики

  • біології

  • географії

  • фізики   

  • хімії

  • англійської мови                                             

Програма ЗНО з української мови і літератури 

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з історія України

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з математики

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з біології

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з географії

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з хімії 

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з фізики

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови

Пробне ЗНО 2018

      Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

      Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Цю інформацію буде розміщено на сайтах регіональних центрів до 11 грудня.

Згідно із Наказом № 150 від 13 жовтня 2017 року “Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році”.

      Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься  з таких навчальних предметів:

1) української мови і літератури – 24 березня;

2) англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії – 31 березня.

      Пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (з урахуванням реєстраційних даних учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання).

      У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

      Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня – з української мови і літератури, з інших предметів – 6 квітня.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні проводитиметься з

09 до 31 січня 2018 року.

ЗНО   2018

2018 року реєстрація на ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня. Це передбачено Календарним планом підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році, затвердженого наказом МОН.

Змінювати реєстраційні дані можна буде до 2 квітня, а до 30 квітня зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки. У них буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня до 13 червня. Тестування пройдуть у такому порядку:

математика – 22 травня

українська мова і література – 24 травня

іспанська, німецька, французька мови – 29 травня

англійська мова – 1 червня

біологія – 4 червня

історія України – 6 червня

географія – 8 червня

фізика – 11 червня

хімія – 13 червня.

 

Результати з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 15 червня, з інших предметів – до 21 червня.

Графік проведення додаткової сесії ЗНО буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії триватиме з 3 до 21 травня 2018 року. Вона буде доступна для окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасників АТО, осіб з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу тощо).

Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Наказ про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з біології

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з географії

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з історії України

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з математики

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з фізики

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з хімії

Характеристики сертифікаційних роб

Вступна кампанія 2018: основні правила:

Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році

Рейтинговий відбір вступників у 2018 році

Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

Порядок подання електронних заяв про вступ

Перелік сертифікатів ЗНО за спеціальностями

Документи, необхідні для вступу до ВНЗ у 2018 році

Квоти на зарахування до вищих навчальних закладів

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ЗНО

www.mon.gov.ua – Міністерство освіти і науки України

www.testportal.gov.ua – Український центр оцінювання якості освіти

www.kievtest.org.ua – Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

www.forum-zno.org.ua – форум про зовнішнє незалежне оцінювання