Сторінки

postheadericon Правила прийому до закладу

Комунальний заклад «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради

оголошує набір учнів на 2018-2019 навчальний рік

У м о в и   п р и й о м у

   Комунальний заклад «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради приймає дітей з 6-річного віку до підготовчого-12 класів. Гострота зору від 0,05 до 0,4 на оці, яке краще бачить з оптимальною корекцією, при цьому враховується стан інших зорових функцій (поле зору, гострота зору на близькій відстані, форма та пластичність патологічного процесу), а також учні з більш високою гостротою зору при прогресуючих або рецедивних захворюваннях.

  Навчально-реабілітаційний центр працює за програмами загальноосвітньої школи. Учні, які проживають в закладі, знаходяться на утриманні за рахунок держави (харчування, одяг, взуття тощо). Після закінчення закладу учні можуть продовжити навчання в інших навчальних закладах (ВУЗах, технікумах, училищах, ПТУ ).

 В НРЦ працюють лікар-офтальмолог, лікар-педіатр, медична сестра-плеоптистка. Учні знаходяться під постійним наглядом лікарів обласної лікарні. Приймаються діти після проходження Чернігівської обласної психолого – медико – педагогічної консультації, яка працює в м. Чернігові, вул. Папанівців, 18а, тел. 677-468

Для оформлення треба мати такі документи:

1. Заяви батьків або осіб, які їх замінюють

2. Направлення Органу управління освітою

3. Копії свідоцтва про народження дитини

4. Висновку ОПМПК

5. Висновку територіального лікувально-профілактичного закладу

6. Особової справи (витягу з особової справи) та документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які зараховуються до дошкільної групи, підготовчого, першого класів)

7. Індивідуальної програми реабілітації дитини-інваліда

8. Довідок про стан здоров’я дитини: медичної карти дитини (ф. N 026/о)

9. Витягу з “Історії розвитку дитини” (ф. N 112/о) з даними про результати аналізів (загальний аналіз крові та сечі, мазок із зіва на дифтерію, аналіз калу на дезгрупу, яйця глистів, зскрібок на ентеробіоз); копії “Карти профілактичних щеплень” (ф. N 063/о)

10. Довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, що дитина не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями; медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати навчальний заклад.

Усі діти з недорозвиненням мовлення повинні мати висновок сурдолога.

Адреса : 14034, м.Чернігів, вул. 1 Травня, 56 ;

тел 3-42-12; 3-36-21